zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...
Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama

Milenci nebes (NdB)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
Po Út St Čt Pá(12.10. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
UJETÁ RUKA VE SPOKANE
18:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
RÚŽE PRO ALGERNON
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
EDITH A MARLENE
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
JAK SBALIT ŽENU 2.0
19:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 4+4 dny v pohybu
20:30Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
HISTORY HISTORY HISTORY
19:30Divadlo U stolu
I OBEŠEL JÁ POLÍ PĚT (EDGAR)
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
KATI
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /DK Metropol
PRODANÁ NEVĚSTA
premiéra
11:00Městská divadla pražská /ABC
MOŘE
19:00Městská divadla pražská /ABC
MOŘE
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
ODDACÍ LIST
19:00MD Brno /Činoherní scéna
DONAHA!
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
NOVECENTO (1900)
19:00MD Zlín /Velký sál
DRAHÁ LEGRACE
10:00MD Zlín /Velký sál
UPOKOJENKYNĚ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYLIÁN KYLIÁN – MOSTY ČASU
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
NOČNÍ SEZÓNA
20:00Laterna magika
KOUZELNÝ CIRKUS
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
KDO JE PAN SCHMITT?
10:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
KVÍTEK Z HORRRORU
Po Út St Čt Pá(12.10. 18) So Ne předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Pavel KIKINČUK
Oldřich NAVRÁTIL

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová