zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama

Milenci nebes (NdB)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
Po Út St Čt So Ne(14.10. 18)
19:30A-Studio Rubín
PADESÁTKA
19:30Činoherní klub /Čk uvádí
ZLATÝ DRAK
19:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
PREQUEL CASABLANCA
14:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MIKULÁŠOVY PATÁLIE
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
RÚŽE PRO ALGERNON
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
Sunday Neurosis
19:30Divadlo v Řeznické
LENI
15:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
18:00MD Brno /Činoherní scéna
DONAHA!
14:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYLIÁN KYLIÁN – MOSTY ČASU
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYLIÁN KYLIÁN – MOSTY ČASU
14:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
MLYNÁŘOVA OPIČKA
20:00Laterna magika
KOUZELNÝ CIRKUS
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
VŠELIJAKÁ KOUKÁTKA
17:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
ČERT A KÁČA
15:00Národní divadlo Brno /Reduta
BRNĚNSKÉ POVĚSTI
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
Po Út St Čt So Ne(14.10. 18) předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Barbora POLÁKOVÁ
Ondřej SOKOL

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová