Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Nápověda/Jak ...
/
 
Miniscéna... /
Výstava: Od 31.3. 2008 bude na Ministerstvu kultury v Nostickém paláci zahájena výstava prací z 22. ročníku Mezinárodního keramického sympozia v Bechyni. Letošního ročníku se zúčastnili autoři z ČR, Německa, Slovenska a USA. Výstava potrvá do 18.4. 2008.
Hudba: Českoamerický skladatel Karel Husa napsal skladbu pro pro letošní soutěž festivalu Pražské jaro. Jeho 63. ročník se bude konat od 12. 5. do 4. 6. 2008. Husovy Tři studie pro sólový klarinet zazní ve druhém kole soutěže v oboru klarinet.
Koncert: Dvacetiletá zpěvačka Rihanna se představí 20.3. 2008 ve velké sportovní hale v Praze na Výstavišti. Do Prahy přijede poprvé.
Festivaly: Další 11. ročník festivalu Hradhouse se začíná připravovat. Uskuteční se na hradě v Boskovicích 9.8.2008. Těšit se můžete na 4 - 5 pódií nabitých kvalitní a aktuální muzikou.
->
 
 
 
 
Jak se registrovat ...
 
1. kulturní portál Scena.cz umožňuje registrovaným čtenářům zúčastnit se speciálních akcí ("Nadílky" ad.), navštěvovat privátní stránky portálu nutné pro odpovídání v soutěžích a využívat služby zasílání informací (InfoMail). Registrace usnadňuje komunikaci s redakcí.

Provedení registrace zahrnuje vyplnění formuláře, kde se zadává nick (uživatelské jméno) a heslo, dále vyplnění osobních dat, pokud chcete souutěžit, a vyjádření souhlasu s "Pravidly".

Následný vstup do privátní oblasti je buď z hlavní stránky, ze sekce Soutěže a NetHovory.