Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Nápověda/Jak ...
/
 
Miniscéna... /
Výstava: Od 31.3. 2008 bude na Ministerstvu kultury v Nostickém paláci zahájena výstava prací z 22. ročníku Mezinárodního keramického sympozia v Bechyni. Letošního ročníku se zúčastnili autoři z ČR, Německa, Slovenska a USA. Výstava potrvá do 18.4. 2008.
Hudba: Českoamerický skladatel Karel Husa napsal skladbu pro pro letošní soutěž festivalu Pražské jaro. Jeho 63. ročník se bude konat od 12. 5. do 4. 6. 2008. Husovy Tři studie pro sólový klarinet zazní ve druhém kole soutěže v oboru klarinet.
Koncert: Dvacetiletá zpěvačka Rihanna se představí 20.3. 2008 ve velké sportovní hale v Praze na Výstavišti. Do Prahy přijede poprvé.
Festivaly: Další 11. ročník festivalu Hradhouse se začíná připravovat. Uskuteční se na hradě v Boskovicích 9.8.2008. Těšit se můžete na 4 - 5 pódií nabitých kvalitní a aktuální muzikou.
->
 
 
 
 
Služby ...
 
1. kulturní portál nabízí na svém portále pro zvýšení uživatelského komfortu různé služby.
 • InfoMail
  Tato služba zajišťuje pravidelné rozesílání informací o aktualitách na portále Scena.cz vždy ve středu ráno.
  InfoMail obsahuje informace o Soutěžích, NetHovorech a vybraných publikovaných příspěvcích.

   Přihlásit k odběru InfoMailu je možné:
  • při registraci
  • z hlavní stránky Naše služby - infomail
   Odhlásit se je možné:
  • v sekci Privát
  • klikem na řádek Odhlásit se v každém InfoMailu
  • z hlavní stránky Naše služby - InfoMail

 • Upozornění na příspěvky
  V pravé části titulku každého příspěvku, dále v záznamu NetHovoru, v sekci Galerie, Profily a On-line se nachází ikona . Po kliku na ní se objeví samostatné okno, kam stačí vložit mail odesílatele i adresáta a kliknout na odeslat.

 • Tisk příspěvků
  V pravé části titulku každého příspěvku, dále v záznamu NetHovoru a v sekci On-line se také nachází ikona pro tisk příspěvku. Po kliku na tuto ikonu se otevře samostatné okno, kde je příspěvek připraven pro tisk. Následně stačí stisknout pravé tlačítko myši a příkaz Tisk.

 • Kontakt s redakcí
  Tvůrčí tým 1. kulturního portálu Scena.cz děkuje za všechny podnětné nápady a připomínky. Kromě centrálního mailu redakce@scena.cz doporučujeme využít kontaktního formuláře v sekci Privat.
  Upozorňujeme, že v sídle redakce se nacházíme v úřední hodiny úterý 9:00 - 15:00 a čtvrtek 12:00 - 18:00 h. V ostatní dny vždy po domluvě.