zvláštní poděkování
Volný.cz

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga - světová soutěž mladých zpěváků poprvé v historii v Praze.
Hlavní město Praha se v červenci 2019 zařadí mezi přední světové kulturní metropole, které hostily nejvýznamnější pěveckou soutěž OPERALIA. Každoročně se pěveckého klání zúčastní více než tisíc mladých pěvců z celého světa a čtyřicet nejlepších je pozváno do hostitelského města. V minulosti v soutěži uspěli například tenoristé José Cura a Roland Villazón či sopranistky Olga Peretyatko a Sonja ...celý článek

14.1.2019 15:01:42 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

reklama



Pavel Oubram a Tomáš Drápela (Elity - JD)

Ohlédnutí za rokem 2018 v divadlech I.

Loňský rok byl jak ve společenských, tak divadelních akcích výrazně spojen s připomenutím stého výročí republiky a v souvislosti s tím i s dnešní politickou celý článek

14.1.2019 19:01:13 Jana Soprová | rubrika - Recenze
Jan Bartoš

FOK uvede klavírní recitál Jana Bartoše

V pražském Rudolfinu se v rámci řady FOK s názvem Světová klavírní tvorba v sobotu 26. ledna 2019 představí špičkový český klavírista Jan Bartoš. Zahraje celý článek

14.1.2019 12:01:38 Redakce | rubrika - Koncerty
Pan Biedermann a Žháři

Do DISKu se v lednu vloudí žháři

Svou čtvrtou a poslední absolventskou inscenaci s názvem
Pan Biedermann a Žháři představí studenti Katedry činoherního divadla 18. 1. 2019 v Divadle Disk. celý článek

14.1.2019 11:01:48 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Pietari Inkinen - Pastorální (FOK)
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (1) tento týden (02) příští (3)
Po Út St Čt(10.01. 19) So Ne
19:30A-Studio Rubín
LONELY HORNY ONLY
15:30Činoherní klub /Činoherní klub
MASKA A TVÁŘ
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
CHOROBY MLÁDÍ
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
OSIŘELÝ ZÁPAD
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
ILUZE
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
NEBEZPEČNÝ EXPERIMENT
10:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
LAJKA VZHŮRU LETÍ
19:00Městská divadla pražská /ABC
TEROR
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
RENT
19:00MD Brno /Hudební scéna
BÍTLS
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
TAJEMSTVÍ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
18:00MD Zlín /Dílna
MASARYK/ŠTEFÁNIK
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
AIDA
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
VÍTEJTE V THÉBÁCH
20:00Národní divadlo /Nová scéna
MÁJ
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
APARTMÁ V HOTELU PLAZA
17:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
OPORY SPOLEČNOSTI
Po Út St Čt(10.01. 19) So Ne předchozí (1) tento týden (02) příští (3)
leden únor zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Jan HRUŠÍNSKÝ
Jiří LANGMAJER

PŘIPRAVUJEME

Andělé v Americe