zvláštní poděkování
Volný.cz

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga

OPERALIA Plácida Dominga - světová soutěž mladých zpěváků poprvé v historii v Praze.
Hlavní město Praha se v červenci 2019 zařadí mezi přední světové kulturní metropole, které hostily nejvýznamnější pěveckou soutěž OPERALIA. Každoročně se pěveckého klání zúčastní více než tisíc mladých pěvců z celého světa a čtyřicet nejlepších je pozváno do hostitelského města. V minulosti v soutěži uspěli například tenoristé José Cura a Roland Villazón či sopranistky Olga Peretyatko a Sonja ...celý článek

14.1.2019 15:01:42 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky

reklama



Pavel Oubram a Tomáš Drápela (Elity - JD)

Ohlédnutí za rokem 2018 v divadlech I.

Loňský rok byl jak ve společenských, tak divadelních akcích výrazně spojen s připomenutím stého výročí republiky a v souvislosti s tím i s dnešní politickou celý článek

14.1.2019 19:01:13 Jana Soprová | rubrika - Recenze
Petr Fejk a Ivana Chýlková (Bond/Medea)

Bond / Medea pod taktovkou Cabanů

První premiérou roku 2019 v divadle Studio DVA byla 11. ledna nekorektní revue aneb sentimentálně – senilní sta – řecká last minute tragédie Bond / celý článek

14.1.2019 12:01:06 Redakce | rubrika - Zveme ...
Jan Bartoš

FOK uvede klavírní recitál Jana Bartoše

V pražském Rudolfinu se v rámci řady FOK s názvem Světová klavírní tvorba v sobotu 26. ledna 2019 představí špičkový český klavírista Jan Bartoš. Zahraje celý článek

14.1.2019 12:01:38 Redakce | rubrika - Koncerty

reklama

Rok na vsi  (Divadlo pod Palmovkou)
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (2) tento týden (03) příští (4)
Po Út St Čt(18.01. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
DÁMSKÝ KREJČÍ
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
KLEC
19:30Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
HELVEROVA NOC
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
ANIMALINSIDE
19:30Divadlo v Řeznické
SHELDON A JEHO MATKA PANÍ LEVINOVÁ
19:00Hudební divadlo Karlín
SESTRA V AKCI
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
ŽIVÝ OBRAZ
19:00Městská divadla pražská /ABC
LISTOPAD
15:00Městská divadla pražská /Rokoko
ŽELARY
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
ŽELARY
19:00MD Brno /Činoherní scéna
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00MD Brno /Hudební scéna
HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
BILLY BUDD
premiéra
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
SPALOVAČ MRTVOL
20:00Národní divadlo /Nová scéna
KŘEHKOSTI, TVÉ JMÉNO JE ŽENA
19:00Pražský komorní balet /Balet Praha
MYSTERIUM ČASU
zájezd: Divadlo F.Šrámka Písek
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
BERNSTEIN 100 LET
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Klášter sv. Anežky České
LADISLAV HORÁK & PETR NOUZOVSKÝ
19:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
KRÁSKA A ZVÍŘE
zájezd: Chrudim - Divadlo Karla Pippicha
Po Út St Čt(18.01. 18) So Ne předchozí (2) tento týden (03) příští (4)
leden únor zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Zuzana MAURÉRYOVÁ
Veronika GAJEROVÁ

PŘIPRAVUJEME

Andělé v Americe