zvláštní poděkování
Volný.cz

Lucie - Evolucie

Přebal alba Evolucie

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Legendární kapela Lucie vydává po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE, které nahrála v nejslavnější původní sestavě Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Kapela na něm pracovala s přestávkami sedm měsíců. Svými skladbami na desku přispěli všichni členové. Třináct nových skladeb se natáčelo pod dohledem zvukaře a producenta Pavla Karlíka. Finální zvuk části skladeb doladili zahraniční producenti, držitel Grammy John Spiker, Mike Fraser, Mark Plati, Mike Clink nebo čeští zvukaři Ecson Waldes a Jiří Janouch. Do studia si pozvali řadu hostů, zpěvačku Lenny, saxofonistu Vratislava Brabenece z The Plastic People of the Universe nebo kytaristu Phil X z kapely Bon Jovi.

Zároveň s vydáním nové řadovky skupina vyrazila na halové turné k podpoře alba Evolucie. Kromě novinek na něm muzikanti zahrají i všechny zásadní hity kapely a průřez celou kariérou. Lucie vstoupila na hudební scénu v roce 1985. První sólovou deskou byl eponymní debut z roku 1990, posledním řadovým albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku 2002.
Lucie za svoji kariéru dosáhla snad všech možných úspěchů a ocenění, které jsou v Česku v hudební branži možné. Kapela je i aktuálně držitelkou titulů interpret, skupina a album dvacátého pátého ročníku jubilejního vyhlášení hudebních cen Anděl. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici 100 000 prodaných nosičů. Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů. Lucie rovněž drží české prvenství v podobě třikrát po sobě vyprodané pražské O2 arény. Letošní koncerty 22. 23. a 24. 11. 2018 v O2 aréně jsou opět téměř vyprodané. Tak neváhejte.

LUCIE - Nejlepší, kterou znám (oficiální videoklip)

19.11.2018 18:11:20 DePe | rubrika - CD boxy