zvláštní poděkování
Volný.cz

Miláček Anna v divadle Palace

Miláček Anna v divadle Palace

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Nejnovější premiérou divadla Palace je bulvární komedie Marca Camolettiho Miláček Anna. Celý děj se odehrává se v jednom pokoji, nicméně máte pocit několika paralelních dějišť, protože se tu doslova „dveře netrhnou.“ Manželé si zkrátka potřebují od letitého vztahu poněkud odpočinout, a tak si to vyzkoušejí s náhradními partnery. Nicméně, na konci se zase rádi vrátí do rodinného hnízda. A proč se hra jmenuje Miláček Anna (Martina Hudečková) . Je to právě ona, která nepřehledné hemžení v jedné domácnosti kočíruje tak, aby vše dobře dopadlo...

Režie se ujal filmový režisér Zdeněk Tyc, v rolích manželů se představují David Prachař a Vanda Hybnerová, v rolích jejich „náhradních partnerů“ hrají Saša Rašilov a Linda Rybová. Zdá se, že si herci, které známe spíše ze seriozního repertoáru velkých scén, skutečně s chutí zařádili. David Prachař hraje úhybného alibistického úředníčka, který ovšem dokáže mužsky machrovat (např. jeho břišní cvičení jsou sama o sobě dobrým gagem), Vanda Hybnerová v černé paruce je ordinérní ženská, která si v manželství hraješ na skromnou nesamostatnou chudinku. Saša Rašilov jako poněkud jetý, lehce natvrdý rocker nakonec najde tu pravou partnerku v rozkošně „blbé“ blondýně Lindy Rybové.

Scéna Palace nabízí vděčný repertoár pro tzv. obyčejného diváka, který se chce dosyta zasmát a podívat se na herce, které zná z televize. Toho se mu v této inscenaci dostává bohatě – a není tedy proč kritizovat. Nicméně, náročnější diváci by si měli k návštěvě vybrat raději jinou scénu.

24.11.2009 03:11:57 JaSop | rubrika - Recenze

Časopis 29 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Ztracený svět

Časopis 29 - sekce

HUDBA

Hudební tipy 30. týden

Elvis Presley: Léto 1956

Karel je Gott (3/3)
Letos v červenci jeden z našich nejlepších zpěváků oslavil 80. narozeniny. Bilanční tří celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Filmové tipy 30. týden

Dave

Dave
Zkuste prožít pár hodin v prezidentově křesle jako jeho dvojník a přitom neztratit rozvahu! Americká k celý článek

další články...