zvláštní poděkování
Volný.cz

420PEOPLE podzim bude plný tance i emocí!

Panthera

Panthera odhaluje tajemství vzniku samotného lidstva. The Watcher je taneční i hudební extází. To jsou představení, na která se na podzim můžete těšit v podání tanečníků souboru současného tance 420PEOPLE. Setkat se s nimi ovšem můžete na podzim také v jejich novém studiu Maiselovka v centru Prahy, kde můžete navštívit nejrůznější pohybové a taneční lekce. A komu by to bylo málo, může se přidat na oblíbených on-line lekcích. 420PEOPLE vám na podzim zlepší náladu i ...celý článek

28.9.2020 15:09:03 Redakce | rubrika - Zprávy

reklama



Lenka Dusilová

Lenka Dusilová dokončila album Řeka

Devět let po vydání svého předchozího sólového alba a šest let po posledním titulu vydaném společně s kapelou Baromantika vydává Lenka |Dusilová v letošním celý článek

28.9.2020 12:09:00 Redakce | rubrika - Zprávy
Danilo LoMonaco a Kristina Kornová (Bella Figura)

Kylián - Mosty času se vrací na prkna ND

Výjimečná taneční událost oslavující mistrovskou tvorbu Jiřího Kyliána - komponovaný večer Kylián – Mosty času se v říjnu vrací na prkna Národního celý článek

21.9.2020 10:09:11 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky
D. Špalková a A. Klimešová (Nothing Else Mother)

Festival 4+4 dny: Všechno je jinak

Ve dnech 9. - 17. října 2020 se patnáct let uzavřená secesní budova Nové strašnické školy a přilehlá zahrada promění v jedinečné centrum kultury a místo celý článek

28.9.2020 15:09:47 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama

MHF Lípa Musica 2020
leden únor březen zobrazit kalendář
předchozí (6) tento týden (07) příští (8)
Po Út St Čt(13.02. 20) So Ne
19:30A-Studio Rubín
VĚCI
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
URNA NA PRÁZDNÉM JEVIŠTI
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
ROCKETS AND BOMBS (IDENTITY SERIES)
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
JONÁŠ A TINGL – TANGL
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
Red Haired Men
19:00Hudební divadlo Karlín
SESTRA V AKCI
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
BAČKOROVÉ
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /DK Metropol
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
KALIFORNSKÁ MLHA
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
NUDA!
19:00Městská divadla pražská /ABC
BEDŘICH SMETANA: THE GREATEST HITS
14:30Městská divadla pražská /Rokoko
ŽELARY
19:00MD Brno /Hudební scéna
RÁJ
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
REVIZOR
10:00MD Zlín /Velký sál
NOC NA KARLŠTEJNĚ
18:00MD Zlín /Velký sál
JEDNOU BUDEM DÁL
19:00MD Zlín /Studio Z
MOTÝLI JSOU VOLNÍ
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
POPELKA (LA CENERENTOLA)
20:00Národní divadlo /Nová scéna
NÁVŠTĚVA
10:00Národní divadlo Brno /Reduta
PROTOKOL
19:00Národní divadlo Brno /Janáčkovo divadlo
LABUTÍ JEZERO
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Klášter sv. Anežky České
V RYTMU FOK
19:30Divadlo v Řeznické
ZAVŘETE OČI, SWING PŘICHÁZÍ...
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
AŽ USTANE DÉŠŤ
Po Út St Čt(13.02. 20) So Ne předchozí (6) tento týden (07) příští (8)
leden únor březen zobrazit kalendář

PŘIPRAVUJEME

Sergej Polunin