zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Peter Aristone představuje nový singl

Peter Aristone (Foto: Nikol Klapková)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Slovenský zpěvák, skladatel a producent Peter Aristone přichází s novým singlem Carousel of Dreams doplněným o lyric video. V nové skladbě se Peter Aristone ponořuje do symboliky kolotoče snů. Píseň reflektuje životní cestu, která se pohybuje v nekonečných smyčkách. Každý z nás má své sny a cíle, kterých se snažíme dosáhnout, a současně hledáme hlubší smysl života. „Kolotoč snů je jakýmsi odrazem našeho života, kde neustále zkoušíme a hledáme,“ vysvětluje Aristone.

Hudba a text k Carousel of Dreams vznikly ve spolupráci s britským songwriterem Sachou Skarbekem, který má na svém kontě spolupráci s umělci jako Adele nebo Miley Cyrus. Za konečným zvukem skladby stojí slovenské producentské duo Tomas Lobb a Martin Zaujec z Beyond Music, zatímco o mastering se postaral uznávaný americký zvukový inženýr Dale Becker. K nové skladbě Carousel of Dreams vzniklo i romantické lyric video , které vizuálně podporuje atmosféru zasněné akustické písně.

4.12.2023 15:12:37 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 10 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Bílá voda (MdB)

Články v rubrice - Novinky...

Tereza Mašková v klipu prozrazuje svůj recept na štěstí

Tereza Mašková (Foto: Alexandra Šnaid)

O hledání smyslu života bylo natočeno nekonečné množství songů i videoklipů. Se svou verzí “receptu na a ...celý článekČasopis 10 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Elijah Wood vyráží na Ukrajinu

Elijah Wood (Naprosto osvětleno)

Naprosto osvětleno
Podivínský sběratel (Elijah Wood) vyráží na Ukrajinu po stopách svých židovských předků. celý článek

další články...