zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Helena Vondráčková pogratulovala Václavu Neckářovi

Helena Vondráčková v charitativním pořadu Noc nadějí

autor: Zdroj: Pořadatel koncertu   

zvětšit obrázek

Zpěvačka Helena Vondráčková odmítá informace některých médií, že se po předávání Českého slavíka vyhýbala v zázemí pražského Fora Karlín svému kolegovi Václavu Neckářovi, jenž v ten večer vstoupil do Síně slávy. ,,Není to pravda, setkali jsme se v zákulisí během přímého přenosu a druhý den jsme si ještě telefonovali a Václavovi jsem k jeho ocenění pogratulovala. Moc mu to přeji," říká Helena Vondráčková.

Ta hned po přímém přenosu Českého slavíka odjela na další televizní vystoupení. V Bratislavě zazpívala v přímém přenosu charitativního pořadu Noc nadějí. ,,Proto jsem také nemohla po Českém slavíku zůstat dlouho na večírku a jela jsem se svým řidičem na Slovensko, kde už mne čekali pořadatelé večera z nadačního fondu Kapka naděje v čele s Vendulou Svobodovou. S ním spolupracuji už několik let,“ říká Helena Vondráčková. ,,Dočkala jsem se velmi vřelého přijetí a jsem moc ráda, že celý večer přinesl opět velký finanční výtěžek, který poputuje na dobrou věc," dodala zpěvačka.

4.12.2023 14:12:41 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 10 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Bílá voda (MdB)

Články v rubrice - Zprávy

Ceny Anděl Coca-Cola 2023 představují letošní vystupující

Anna K (z vizuálu CACC 2023)

Třiatřicátý ročník cen České hudební akademie – Anděl Coca-Cola 2023 se uskuteční v sobotu 30. března v ...celý článekČasopis 10 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Královna skla a oceli Eva Jiřičná výročí

Eva Jiřičná

Eva Jiřičná
Životní příběh světoznámé architektky, která je královnou skla a oceli, a navíc v těchto dnech celý článek

další články...