zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Marek Ztracený představil emotivní baladu

Marek Ztracený na přebalu singlu Pomalu

autor: Supraphon   

zvětšit obrázek

Marek Ztracený na sobotním televizním vyhlášení ankety Český slavík, v jubilejním šedesátém ročníku této populární ankety, získal celkem dvě ocenění! V kategorii zpěváků se stal Slavíkem roku 2022 a neohroženě tak obhájil prvenství z loňského roku. Navíc tento úspěšný večer potvrdil vítězstvím v kategorii Nejoblíbenější píseň roku se skladbou Originál. Nejposlouchanější a nejpopulárnější zpěvák v Česku dokonce přichystal v rámci slavnostního večera premiéru své nové písně Pomalu, kterou se svojí kapelou zahrál živě.

Nová emotivní balada Pomalu (VIDEO) je opět kompletně z pera sympaťáka, který ovládl český showbusiness a potěší hlavně všechny ty posluchače, kteří u Marka oceňují jeho intimnější a hloubavější polohu.
A aby toho o uplynulém víkendu nebylo málo, v neděli večer jako poděkování fanouškům proběhla i premiéra videoklipu k této singlové novince. Ve velkolepé filmové produkci FILMZLICINCOMPANY se zde odehrává dojemný příběh, kde se v hlavních rolích představí herci Klára Issová a Radomír Švec a objeví se zde i samotný Ztracený. Silná píseň s dojemný klipem je podle jeho slov možná to nejlepší, co kdy napsal. „Mám k téhle skladbě silný vztah a jsem napjatý, jestli posluchači budou mé nadšení sdílet”, podotýká Marek Ztracený.

První dva ohlášené koncerty Marka Ztraceného v pražském Edenu se vyprodaly do posledního místa za pár hodin. Prodejní systémy kolabovaly pod náporem, stejně tak sociální sítě interpreta, kde se Markovi příznivci dožadovali dalších vstupenek. Zájem a nápor na zpěváka byl tak velký, že si fanoušci nakonec sami řekli o třetí koncert. Marek jejich přání vyslyšel. 90 000 fanoušků a třikrát za sebou naplněný jeden z největších českých fotbalových stadionů – takovou situaci český hudební průmysl ještě nezažil. Marek Ztracený tak velkolepě pomalu uzavírá rok 2022 a chystá se na dosavadní vrchol své kariéry v červnu příštího roku.

15.11.2022 10:11:50 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 05 - rubriky

Archiv čísel

reklama

57 12

Články v rubrice - Novinky...

Nový videoklip Spokojenej Davida Pomahače

David Pomahač (Foto: Tomáš Carl Allen)

Filmový experiment o zdánlivé spokojenosti i vnitřním boji o smyslu tvorby přináší německá umělkyně Heike Mayh ...celý článekČasopis 05 - sekce

OPERA/ TANEC

Karajanův Růžový kavalír v Salcburku

Růžový kavalír (Grosses Festspielhaus Salzburg)

Karajanův Růžový kavalír v Salcburku
O vzrušující atmosféře otevření salcburského Velkého festivalového dom celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Oscarové sci-fi Příchozí

Jeremy Renner (Příchozí)

Příchozí
Proč přiletěli na planetu Zemi? Mistrovské oscarové sci-fi Denise Villeneuvea. Americko-kanadský f celý článek

další články...