zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Jary Tauber vydává nový videoklip Pro jednou

Jary Tauber (Zdroj: archiv Jaryho Taubera)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Zpěvák Jary Tauber vydává nový videoklip k písni Pro jednou z jeho debutového alba Tolikrát. K natáčení u táboráku kromě dalších svých přátel přizval také zpěvačku Leonu Machálkovou, legendárního hudebníka Felixe Slováčka či zpěváka a muzikanta Petra Koláře.
Když kladenský hudebník a zpěvák Jary Tauber křtil před několika týdny v Hard Rock Cafe své debutové album Tolikrát, kmotrem se stal jeho profesor z konzervatoře, legendární zpěvák a muzikant Petr Janda. Nyní vyrazil mladý hudebník Jary Tauber do trampské osady, aby se svými přáteli natočil nový videoklip k písni Pro jednou.

„Chtěl jsem na natáčení k ohni dostat většinu mých přátel z hudební i nehudební branže, kteří se zúčastnili křtu mého debutového alba. Mám radost, že spousta z nich za námi přijela,“ neskrývá své nadšení Jary Tauber.
Opéct špekáčky si k táboráku přišli také Leona Machálková, Felix Slováček či Petr Kolář.
„Petra i Leonu znám přes tenis, který jsme si společně mnohokrát zahráli. Zároveň jsem se příležitostně s každým zvlášť objevil i na jednom pódiu. Felix se chtěl křtu v Hard Rock Cafe zúčastnit také, ale bohužel mu to nevyšlo, tak mě potěšilo, že mohl dorazit alespoň za námi do osady,“ dodává Tauber k natáčení klipu.
Text k písni Pro jednou složila Patricie Fuxová a na hudbě se s Jarym Tauberem podílel přední producent Ondřej Žatkuliak. Kromě toho, že se Tauber rozhodl ve videoklipu použít záběry ze křtu své debutové desky, pro natáčení druhého dějství si vybral trampskou osadu Jankova rokle v obci Pchery.

27.6.2022 13:06:44 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 33 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Ti druzí (MdB)

Články v rubrice - Novinky...

Adam Pavlovčin vydává nejen debutový singl

Adonxs (Zdroj: Warner Music)

Vyhrál loňskou sérii soutěže Česko Slovenská Super Star jako Adam Pavlovčin a je vděčný za každý hlas. S první ...celý článek


Tereza Mašková vydala singl Dívej se na mě

Tereza Mašková

Tereza na písničce spolupracovala s legendárním slovenským textařem a básníkem Kamilem Peterajem, který psal t ...celý článekČasopis 33 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Markéta Othová: Již brzy

Markéta Othová: Již brzy

Fotografická práce Markéty Othové je představena na současné výstavě novým projektem s názvem Již brzy, který celý článek

další články...