zvláštní poděkování
Volný.cz

Grey Skies Ahead představí v Praze své nové album

Grey Skies Ahead

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Rakouská formace Grey Skies Ahead, která kombinuje prvky post-rocku a moderního metalu, vydala letos nové album Panacea. Kapela album představí 26. října 2019 také v Praze v rámci svého evropského turné. Grey Skies Ahead na akci v Praze podpoří další tři pražské post-rockové projekty.
Panacea znamená všelék, ale také je to nové album Grey Skies Ahead, které kapela vydala letos na konci května. Čtyřčlenná formace je složena z německých a rakouských muzikantů a působí ve Vídni. Jejich hudba v sobě snoubí chytlavé melodie s komplexními rytmy a brutálními kytarovými riffy a precizní technickou hru s promyšlenou dynamikou. Kapela vznikla roku 2011 v rakouském Štýrském Hradci.

Na akci, která proběhne v sobotu 26. října v klubu Fatal na pražském Žižkově, doprovodí Grey Skies Ahead také tři pražské kapely pohybující se v žánru post-rocku a post-metalu. První z nich jsou The New Horizons se svým baladicky vesmírným soundem hravého kytarového post-rocku, doplným, chvílemi až jazzovými, melodiemi kláves. Temnější síly večera pak podpoří Nuummite, trio, které mixuje vlivy black metalu, indie a post-rocku. Večer doplní Politische Gespräche verboten, rozjímavě linoucí se post-rock, který vystoupí po roční pauze.

14.10.2019 15:10:28 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 46 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Jsme v pohodě  (ND)

Články v rubrice - Koncerty

David Stypka přizval Korben Dallas na Flédu

David Stypka

Dvojice předních hvězd česko-slovenské alternativní scény se potká 2. prosince 2019 na Flédě v Brně. David Sty ...celý článek


James Arthur přiveze desku věnovanou fanouškům

James Arthur

V roce 2012 se James Arthur doslova přes noc stal popovou hvězdou první třídy, když jeho debutový charitativní ...celý článek



Časopis 46 - sekce

LITERATURA/ UM?NÍ

Návrat ztraceného ráje Vojtěcha Jasného

Vladimír Pucholt (Návrat ztraceného ráje)

Návrat ztraceného ráje
Vladimír Pucholt v poetickém filmu Vojtěcha Jasného o nevyzpytatelnosti osudu, domov celý článek

další články...