zvláštní poděkování
Volný.cz

Fred Dursta a Britney Spears

Fred a Brian (Foto z webu)

  

Frontman rockové partičky Limp Bizkit zpěvák Fred Durst spoluprodukuje nové album, v pořadí již čtvrté, popové princezny Britney Spears. Zatím pouze nahrál jednu skladbu. Podle tiskové mluvčí není jisté zda Fredova píseň se nakonec na CD objeví.
Na oficiální webové stránce kapely v poslední době Durst několikrát napsal, že k Britney Spears chová velkou náklonnost. Kromě zmíněných informací se objevil i komentář Freda ohledně jeho nedávné tajemné schůzky s touto zpěvačkou. Po mediálním šoku, které tyto informace vyvolaly, vzkazy z webu zmizely.

Fredy svým fandům vzkázal: ,,Nezpíval jsem s ní, jasný? Jediný co řeknu: opravdu se mi líbí. Je to sladká a úžasná dívka a jsem šťastný, že ji znám. Jste moje rodina a víte, že mně a mému úsudku můžete důvěřovat! To, co cítím teď, jsem ještě nikdy necítil. Nemůžete zabránit tomu, co se v životě stane, protože všechno se děje z nějakého důvodu. Věřím tomu. Umím dobře posoudit charakter a ona zrovna tak.“
Jestli má někdo s jeho pocity ohledně Britney problémy, měl by se začít starat sám o sebe. Pokud máte dojem, že jsem vyměknul, klidně si to myslete. Počkejte, až vyjde tohle hustý zkažený album. Uvidíme, co budete říkat potom.“ Vydání zatím nepojmenovaného alba Britney Spears je předběžně naplánované na říjen.

Novinkové CD od Limp Bizkit nazvané Less Is More se na pultech objeví už na jaře v dubnu. Na CD se objeví pravděpodobně dvanáct skladeb. Startovacím singlem má být skladba Crack Addict, kde Fred právě hovoří o své náklonnosti k Britney Spears. Dopřejme mu to!

3.2.2003 Petr Schier | rubrika - Rock ...