zvláštní poděkování
Volný.cz

Víkendový prolog GRAND Festivalu smíchu

Kuličkiáda smíchu

autor: Michal Klíma  

zvětšit obrázek

Východočeské divadlo Pardubice bude od 20. do 27. ledna 2020 hostit jubilejní 20. ročník GRAND Festivalu smíchu, soutěžní přehlídku nejlepších komedií, které v předešlé sezóně vznikly na jevištích českých divadel.
Hlavnímu programu pardubického týdne smíchu budou už o víkendu „předskakovat“ hned tři akce. V sobotu 18. ledna a v neděli 19. ledna od 15 hodin budou Obchodním centrem GRAND znít světoznámé muzikálové hity v podání muzikálových stars Východočeského divadla Dagmar Novotné, Petry Janečkové, Veroniky Malé a Ladislava Špinera, které svými vtipnými glosami doprovodí Alexandr Postler.

Nedělní předfestivalové odpoledne budou moci zájemci strávit také v malé hale ENTERIA ARENY, kde se od 14 hodin uskuteční již tradiční Kuličkiáda smíchu – jedinečná soutěž ve cvrnkání kuliček na ledě. Hráči budou rozděleni do dětských kategorií a kategorie dospělých a hrát lze buď ve tříčlenném družstvu, či jako jednotlivec. Své týmy sestaví i herci a další zajímaví hosté. Výherce čekají vstupenky do divadla, divadelní dárkové balíčky nebo sladký perník. Registrace soutěžících začíná ve 13 hodin. Jeviště Městského divadla bude pak v neděli od 19 hodin patřit herečkám pražského Divadla Ungelt Aleně Mihulové a Petře Nesvačilové, které v rolích zakřiknuté knihovnice a suverénní zlatokopky v prologové komedii Skořápka diváky řádně připraví na týdenní příděl dobré zábavy a smíchu.

17.1.2020 11:01:12 Redakce | rubrika - Festivaly

Časopis 09 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Jsme v pohodě  (ND)

Články v rubrice - Festivaly

Malá inventura letos plnoletá

Parazit

Mezinárodní festival nového divadla Malá inventura je přehlídkou těch nejvýraznějších projektů, které vznikly ...celý článekČasopis 09 - sekce

HUDBA

ABBA slaví letos padesát let na scéně

ABBA: Koncert

ABBA: Koncert
Kultovní skupina slaví letos padesát let na scéně. Jak vypadalo jejich turné ve Spojených stá celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Výtvarné tipy 10. týden

Štíty království českého

Štíty království českého (8/10) - Co všechno hrad byl
Jak žili naši předkové ve středověkých městech, vesni celý článek

další články...