zvláštní poděkování
Volný.cz

Podzim v Městských divadlech pražských

Zdeněk Piškula (Moře)

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. sezony Městských divadel je hra Moře anglického dramatika Edwarda Bonda, kterou uvádí od 13. října divadlo ABC v režii hostujícího režiséra Jána Luterána ...celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Milenci nebes (NdB)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
19:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
RODINNÁ OSLAVA
premiéra
18:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
OPILÍ
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
KYTICE
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
Palm Off Fest
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
CONSTELLATIONS II. (Time for Sharing)
19:30Divadlo v Řeznické
ZLOMATKA
19:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00Městská divadla pražská /ABC
SHIRLEY VALENTINE
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
zájezd: Pieštany
14:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
MUŽI V OFFSIDU
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
19:00MD Zlín /Velký sál
UPOKOJENKYNĚ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
JEJÍ PASTORKYŇA
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
SPALOVAČ MRTVOL
20:00Laterna magika
PODIVUHODNÉ CESTY JULESE VERNA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
MILENCI NEBES
premiéra
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
AMADEUS MOZART
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
VE DNE V NOCI
10:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
TANČÍRNA
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Ondřej SOKOL
Daniel RYMEŠ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová