zvláštní poděkování
Volný.cz

FOK kvůli covidu ruší koncert s Tomášem Klusem

Tomáš Klus

autor: Martin Kubica   

zvětšit obrázek

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK ruší plánovaný koncert s Tomášem Klusem. Projekt Klusymfonie se bohužel neuskuteční v plánovaném termínu z důvodu onemocnění nákazou Covid-19 jednoho z členů kapely. Koncert se měl uskutečnit ve středu 1. prosince 2021. Pořadatelé se snaží najít náhradní termín a rádi by návštěvníkům nabídli nové datum ještě v této sezóně. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Tomáš Klus a jeho tým dnes oznámili, že z důvodu onemocněním nákazou Covid-19 jednoho z členů kapely jsou nuceni zrušit koncert s Pražskými symfoniky, který společně plánují již od loňského roku.
Oficiální vyjádření Tomáše Kluse:
"Je mi nesmírně líto, že si s brilantním FOKem letos koncert v krásném prostoru Obecního domu neužijeme, neb nám k tomu Covid nedá prostor. Zasedl si na kapelu. Moc jsem se těšil na společný tanec múz a lidí, kterým Klusymfonie učarovala. Kouzlit tak budeme s odkladem, ale s o to větším nasazením. Moc se omlouvám a děkuji za pochopení."


Tomáš Klus i FOK společně hledají nový termín koncertu, který by rádi uskutečnili ještě v současné koncertní sezóně. Všechny vstupenky proto zůstávají v platnosti.

29.11.2021 17:11:00 Redakce | rubrika - Zprávy