zvláštní poděkování
Volný.cz

Zdenek Merta u klavíru

Zdenek Merta

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Kdo zná hudebního skladatele, klavíristu a producenta
Zdenka Mertu více než jako posluchač ze sedadel divadelních a koncertních sálů ví, že je tento muž výborným a vtipným společníkem, šarmantním svůdcem nečekaných myšlenek a také pozoruhodným vypravěčem s uměním naslouchat jiným. Kromě toho je velmi dobrým klavíristou a ve svých pořadech autenticky využívá spojení praktického muzikanta, kreativního tvůrce a nevšedního moderátora - „talkmastera“.

Na hudbu bude pohlíženo z méně obvyklých úhlů - s prezentací různých hudebních žánrů a jejich přesahem do jiných oblastí života. Důležitou roli tu bude hrát také improvizace a kreativita. Hudba zde bude tentokrát představena trochu jinak také díky jednoduchému výkladu, zábavné stylizaci i překvapivé pointě!
V této sezóně připravil Zdenek Merta pro Městské divadlo Brno cyklus pěti večerů, kde se setkáte nejen s našimi muzikanty a zpěváky, ale pozval vždy dva zajímavé hosty.
Tentokrát přivítá 13. března 2018 od 19:00 hod na Činoherní scéně hosty Romana Dragouna a Pavla Váňu, legendární členy kapely Progres 2. Každý večer účinkuje Orchestr MdB pod vedením Daniela Kyzlinka.
Vstupenky zakoupíte na www.mdb.cz.

5.3.2018 23:03:05 Redakce | rubrika - Zveme ...