zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Michal David první singl z očekávaného alba

Michal David

autor: Ondřej Pýcha  

zvětšit obrázek

Známý český hitmaker, Michal David, přichází s novinkou z připravovaného alba. Skladba Je mi líp přináší energii a optimismus, které jsou pro Michala Davida charakteristické. Nové album vzniká v Londýně ve světoznámém studiu Eastcote Studios, kde nahrávali umělci jako Adele, Depeche Mode, James Blunt a mnoho dalších. K prvnímu singlu vznikl také videoklip, ve kterém si zahrál vnuk Michala Davida Sebastian.

Nové album je plně v režii zkušeného producenta Martina Terefeho, který se aktuálně věnuje i natáčení posledního alba Robbieho Williamse. Nová deska výjde na jaře příštího roku, do té doby zpěvák představí ještě několik nových skladeb. Album výjde pod značkou BrainZone.
„Nová písnička je o dobré náladě, text jsem psal v nadsázce a dělám si legraci sám ze sebe. Doufám, že písnička zpříjemní všem léto a Je mi líp si bude moct každý zazpívat,“ říká s úsměvem Michal David. Oblíbený hitmaker si pochvaluje i spolupráci s hvězdným producentem Martinem Terefem. „Obdivuju hudbu, kterou Martin složil a zprodukoval, nahrávaní v legendárních Eastcote Studios je pro mě zážitek. Jsem rád, že jsem u takového profesionálního týmu jako muzikant obstál a doufám, že písničky, které jsme společně složili, udělají fanouškům radost,“ doplňuje Michal.

Natáčení probíhalo na několika lokacích, jednou z nich byl i dům Michala Davida. V klipu se objeví jeho dcera Klára, ale i vnuk Sebastian. „V klipu jsem hrál poprvé, natáčení mi sice přišlo trochu zdlouhavé, ale byla to dobrá zkušenost a určitě bych si to chtěl zase někdy zopakovat,“ říká Sebastian. „Kytara mě hrozně baví, hraní věnuji hodně volného času. Nejvíc mě baví hrát rock nebo metal, takže trochu jiná muzika, než dělá děda, ale i tak si s ním vždycky moc rád zahraju,“ uzavírá.

8.7.2024 12:07:09 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 30 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Asociace profesionálních divadel České republiky

Články v rubrice - Novinky...

Škwor podzimní koncerty a nový klip

Škwor

Po vyprodaném loňském „dvojáku“ v pražském O2 universu, kde kapela Škwor oslavila 25 let na scéně ...celý článekČasopis 30 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Filmové tipy 30. týden

Zlata Adamovská a Jiří Langmajer (Milenci a vrazi)

Milenci a vrazi
Zlata Adamovská, Jiří Langmajer a Ondřej Vetchý ve filmové adaptaci slavného románu Vladimí celý článek

další články...