zvláštní poděkování
Volný.cz

Jsou hvězdy, které nehasnou a největší hity

Vladimír Hron

autor: Česká televize  

zvětšit obrázek

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí další pokračování zábavného pořadu (2003). Dále účinkují: L. Machálková, B. Matuš, L. Černíková, K. Hála, D. Šinkorová, T. Mátlová, R. Vojtek, H. Svrček, taneční skupina Uno a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Moderátor a zpěvák Vladimír Hron nás ve své pravidelné hudební show tentokrát zve na malou, leč pestrou cestu kolem světa. Do slavných metropolí i zářivých měst na mořském pobřeží se vydáme spolu s řadou skvělých zpěváků a herců – a naše cesta začíná přímo na divadelním jevišti. V pořadu vystoupí s písněmi New York, New York, Acapulco nebo Barcelona osobnosti zvučných jmen, mezi nimi Karel Hála, Leona Machálková, Jitka Zelenková, Bohuš Matuš nebo Daniela Šinkorová a nebudou chybět ani oslnivá taneční vystoupení a několik jedinečných hudebních překvapení.
Vysílání: 23.7., 16.00 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron v zábavném pořadu tentokrát věnovanému věčnému tématu lásky (2004). Dále účinkují: J. Zelenková, A. Gondolán, T. Mátlová, V. Gondolánová, D. Šinkorová, D. Uličník, L. Černíková, taneční skupina UNO R. Hese a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Láska je ten nejkrásnější cit, věčné téma básníků i hudebníků, jedna z nejhlubších uměleckých inspirací. Proto na ni ani Vladimír Hron ve své zábavné hudební show nemůže zapomenout a diváky zve na romantickou cestu, na které si poslechnou ty nejkrásnější písně plné lásky v podání renomovaných hudebních osobností. Spolu s Danielou Šinkorovou vás Vladimír Hron přesvědčí, že Každý jednou velkou lásku potká a to především ten, Kdo chce lásku dát – jak zazpívá Věra Gondolánová. Jitka Zelenková vám přinese Úžasnou lásku a její kolegové pak i řadu dalších hudebních a tanečních překvapení.
Vysílání: 24.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí pořad tentokrát věnovaný létu, slunci, moři a exotickým dálkám (2004). Dále účinkují: E. Pilarová, V. Martinová, H. Křížková, J. Smolík, L. Černíková, B. Pšeničková, taneční skupina UNO R. Hese a další. Kamera J. Lebeda. Režie F. Polák. Moderátor a zpěvák Vladimír Hron tentokrát zve diváky své zábavné hudební show na cestu do exotických dálek, na pláže poseté bílým pískem a zalité sluncem. Směs největších hitů, které přišly zazpívat hudební hvězdy zvučných jmen, navodí nezapomenutelnou letní atmosféru. Připomeneme si legendární brazilský dobrodružný film Lima Barreta O Cangaceiro a jeho titulní píseň, spolu s dalšími hity jako je La Paloma nebo Cucurucucu. O něco blíže domovu se přesuneme s Evou Pilarovou a jejími písněmi Tam za vodou v rákosí a Léto, Léto. Pro změnu do sladké Francie nás pozve Hanka Křížková á la Edith Piaf a Jakub Smolík divákům přiblíží křehkou duši drsných mužů divokého Západu. A i mnoho dalších hudebních a tanečních hostů, mimo jiné zpěvačka Věra Martinová nebo taneční skupina UNO ve výjimečných choreografiích Richarda Hese, vás přesvědčí, že tento hudební výlet pod vedením Vladimíra Hrona bude víc než výjimečný.
Vysílání: 25.7., 16.00 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron zpívá a uvádí nejslavnější písně světových muzikálů (2004). Dále účinkují: J. Molavcová, W. Matuška, Z. Norisová, L. Machálková, L. Černíková, D. Šinkorová, J. Urban, H. Svrček, taneční skupina UNO a další. Kamera J. Lebeda. Režie F. Polák. V dalším dílu zábavně hudebního pořadu nahlédneme s Vladimírem Hronem na Broadway. Právě tam totiž vznikaly ty nejslavnější muzikálové hity, které se dočkaly tisíců repríz v zemích celého světa, Českou republiku nevyjímaje. A tak budeme mít možnost dnes večer sledovat například vynikající Jitku Molavcovou, která získala za hlavní roli v muzikálu Hello Dolly! dokonce prestižní cenu Thálie. Waldemar Matuška perfektně ztvárnil otce mladičké Lízy Doolittlové v muzikálu My Fair Lady a vysvětlí nám, jak je důležité mít alespoň kapičku štěstí. Leona Machálková se na několik chvil stane Olívií Newton John a připomene nám slavný filmový muzikál Xanadu. A není možné zapomenout ani na další filmové muzikály, Pomádu nebo Hříšný tanec, z nichž ty nejslavnější písně zazpívá Daniela Šinkorová nebo Zuzana Norisová. A tak se nechte Vladimírem Hronem a jeho hosty pozvat do oslnivého muzikálového světa, kde na vás čeká řada hudebních a tanečních překvapení.
Vysílání: 26.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí nejslavnější filmové melodie (2004). Dále účinkují: V. Martinová, K. Brožová, L. Černíková, D. Šinkorová, K. Černoch, P. Janů, R. Vojtek, J. Čejka, Universal Dancers a další. Režie F. Polák. V dalším pokračování oblíbeného pořadu se vypravíme s Vladimírem Hronem a jeho hosty do světa stříbrného plátna. Připomeneme si slavné filmy, nesmrtelné hrdiny, půvabné krásky a nádherné filmové melodie. Uslyšíte například slavná Světla ramp na hudbu Charlese Spencera Chaplina, dále písně Krásné je žít z filmu Doktor Živago, Sněhurku a sedm trpaslíků na hudbu Larry Moreyho, Arizonu skladatele J. Rychlíka a textaře J. Brdečky z populární kovbojky Limonádový Joe a mnoho dalších hitů. Hosty V. Hrona jsou tentokrát V. Martinová, K. Brožová, L. Černíková, D. Šinkorová, K. Černoch, P. Janů, R. Vojtek či taneční skupina Universal Dancers.
Vysílání: 27.7., 15.50 hod., ČT1

16.7.2018 14:07:13 Redakce | rubrika - Z éteru

Časopis 08 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Poslední lod (MdB)

Články v rubrice - Z éteru

Hudební tipy 9. týden

Noid, Brzobohatý a Cmorik (Symphonicum Tour 2016)

Manu Katché All Stars
Fenomenální hráč na bicí, Richard Bona, Eric Legnini a Stefano Di Battista v záznamu ...celý článekČasopis 08 - sekce

LITERATURA/ UM?NÍ

Znovuzrození židovského náměstíčka

Znovuzrození židovského náměstíčka

Hádanky domů života: Znovuzrození židovského náměstíčka
Ve středních Čechách navštívíme s Petrem Vackem žid celý článek

další články...