zvláštní poděkování
Volný.cz

Th!s: We Are Th!s…

Th!s

autor: Pavel Hejný  

zvětšit obrázek

Pražská root - rocková kapela Th!s, ve které hraje známý herec a režisér Vojtěch Kotek se zvukově a hudebně inspiruje americkým hard rockem 70 tých let. Jejich muzika stojí na výrazném frontmanovi s energickým hlasovým projevem a na ostrých kytarových riffech. Kapela hraje v klasickém složení: dvě kytary, basa, bicí, zpěv. Nepoužívají žádné samply a v záplavě různých chemických zvuků, které koření nově vznikající současnou hudbu, jsou takříkajíc na druhé straně barikády a neprogresivně o sobě tvrdí, že: “Přináší do muziky něco starýho!”.

Debutové EP We are TH!S… kapela vydává po 3 letech fungování pod aktuálním názvem. Ve stejném složení spolu kapela působila jako coverband přes 10 let, ale teprve před nedávnem se muzikanti pustili do své původní tvorby. Ve svých textech, které jsou v angličtině, opěvují modly rock’n’rollu a celý tento žánr se vším, co k němu patří.
Spolu s producenty Viliamem Bérešem a Stevem Walshem se snažili zachytit co nejsyrověji jejich autentický pódiový zvuk s energií, která provází jejich show plné humoru a nadsázky, která k této čtveřici přátel z dětství neodmyslitelně patří.
Na toto EP naváže druhé s názvem ...and TH!S is our SH!T, které vyjde na podzim roku 2018. Druhé EP bude obsahovat zbytek současného materiálu, a tím kapela uzavře svou prvorodičskou kapitolu.
Booklety obou EP bude možné spojit dohromady a vznikne tak jedno krásné sběratelské dvojalbum, které si za pár let nebudete mít už patrně na čem přehrát.
Tracklist: TH!S We Know, Dance! (VIDEO), Beast Of Love, L(Lemmy), Never Give Up, Save Me.

22.1.2018 17:01:57 Redakce | rubrika - CD boxy