zvláštní poděkování
Volný.cz

Clarkson Kelly - Meaning Of Life

Přebal alba Meaning Of Life

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Americká zpěvačka Kelly Brianne Clarkson se proslavila v roce 2002, když zví-tězila v televizní soutěži American Pop Idol (zaoceánská verze naší Česko-Slovenské SuperStar). Ještě v tomtéž roce vydala singl s písněmi Before Your Love a A Moment Like This, jenž dodnes patří k jejím nejúspěšnějším. Po albovém debutu Thankful se zpěvačka rozešla s producenty soutěže a na druhé desce se přiklonila k pop rockovějšímu zvuku.

Alba Breakaway (2004) se prodalo přes 12 milionů a protagonistce vyneslo dvě Grammy. Další sošku gramofónku získala v roce 2011 za nahrávku Stron-ger. Tehdy se stala vůbec první umělkyní, která v kategorii Nejlepší popové album zvítězila podruhé.
Někdejší vítězka premiérového klání soutěže American Idol přestoupila ke značce Atlantic a přichystala nové album, Deska Meaning Of Life, která je její osmou studiovkou. Mezi čtrnácti písničkami najdete i ty, o které se postarali kolegové James Morrison a Audra Mae. Zpěvačka opět sází na hudební koktejl popu, soulu, r'n'b, gospelu, rocku, pod kterýma jsou podepsáni producenti Jesse Shatkin, Mozella a produkční tým The Monarch.

25.12.2017 17:12:06 DePe | rubrika - CD boxy

Časopis 17 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Manon (Aerofilms)

Časopis 17 - sekce

DIVADLO

Z první řady... Paní plukovníková

Jiřina Bohdalová (Foto: Ivan Kahun)

Paní plukovníková
Jiřina Bohdalová v titulní roli komedie B. Ahlforse v Divadle Na Jezerce. Dále hrají: L. celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Kino art - Já truchlivý bůh

M. Kopecký (Já truchlivý bůh)

Já truchlivý bůh
Hořká komedie o nevydařeném žertu podle povídky Milana Kundery v režii Antonína Kachlíka, celý článek

další články...