zvláštní poděkování
Volný.cz

Clarkson Kelly - Meaning Of Life

Přebal alba Meaning Of Life

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Americká zpěvačka Kelly Brianne Clarkson se proslavila v roce 2002, když zví-tězila v televizní soutěži American Pop Idol (zaoceánská verze naší Česko-Slovenské SuperStar). Ještě v tomtéž roce vydala singl s písněmi Before Your Love a A Moment Like This, jenž dodnes patří k jejím nejúspěšnějším. Po albovém debutu Thankful se zpěvačka rozešla s producenty soutěže a na druhé desce se přiklonila k pop rockovějšímu zvuku.

Alba Breakaway (2004) se prodalo přes 12 milionů a protagonistce vyneslo dvě Grammy. Další sošku gramofónku získala v roce 2011 za nahrávku Stron-ger. Tehdy se stala vůbec první umělkyní, která v kategorii Nejlepší popové album zvítězila podruhé.
Někdejší vítězka premiérového klání soutěže American Idol přestoupila ke značce Atlantic a přichystala nové album, Deska Meaning Of Life, která je její osmou studiovkou. Mezi čtrnácti písničkami najdete i ty, o které se postarali kolegové James Morrison a Audra Mae. Zpěvačka opět sází na hudební koktejl popu, soulu, r'n'b, gospelu, rocku, pod kterýma jsou podepsáni producenti Jesse Shatkin, Mozella a produkční tým The Monarch.

25.12.2017 17:12:06 DePe | rubrika - CD boxy

Časopis 30 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Dobrý konec všechno spraví

Časopis 30 - sekce

DIVADLO

Projekt Cesty

Projekt Cesty

Cesty (křižovatky – jízdní řády – setkání)
Filmová rekonstrukce unikátního projektu čtyř studio celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Dokud nás víra nerozdělí 5

Dokud nás víra nerozdělí

Dokud nás víra nerozdělí (5/6)
Je možné žít po boku člověka, který věří něčemu jinému než vy? A jaká úskalí celý článek

další články...