zvláštní poděkování
Volný.cz

Těžkej Pokondr oslavil 21. narozeniny

Těžkej Pokondr

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Duo Těžkej Pokondr velkolepě oslavil 21. narozeniny v Sono Centru v Brně a ve Foru Karlín v Praze s jedinečnými hosty, pokřtil nové album a převzal Zlatou desku.
Těžkej Pokondr (Miloš Pokorný a Roman Ondráček) k oslavě jednadvaceti let své činnosti připravil pro fanoušky velké dárky: nové album Star Boys a dva mega koncerty – v Brně a Praze.
Brno zažilo v premiéře velkou show: hit za hitem, exkluzivní hosty a první křest alba, kterého se ujal horolezec Radek Jaroš a brněnská fotbalová legenda Petr Švancara.

Pražský koncert se stal společenskou událostí tohoto roku. Opravdový mejdan pro všechny milovníky legendárního Těžkýho Pokondra byl skutečně grandiózní: jedinečná scéna, skvělý zvuk, výborná kapela (Boom! Band), hvězdní hosté a samozřejmě nejlepší dvojice českého showbusinessu! Vyvrcholením koncertu byl křest nového alba Star Boys, kde se jako kmotr představil světově proslulý tenista a showman Radek Štěpánek. Ten se zároveň zhostil role předávajícího Zlaté desky Supraphonu za úspěšný prodej alba Star Boys.
Nadšené publikum zažilo vodopád hitů z dosavadní tvorby Těžkýho Pokondra: Nájem zvedej, Šopák, Vinetů, Vem kačky, Denis, Pejzy, Kampa a další.
Zazněly zde i novinky z posledního alba Star Boys jako Má asi křena, Hynek Čermák, Úctu knížkám a samozřejmě i Kretén, jehož klip má přes neuvěřitelných 1 750 000 zhl­édnutí!
Gratulanti a zároveň vystupující hosté: Adéla Gondíková, Oto Klempíř, Petr Kolář, Leona Machálková, Michal Kavalčík, Lukáš Pavlásek, Matěj Ruppert, Bob Klepl, Martin Dejdar, Petr Jablonský a Richard Genzer korunovali tuto zábavnou show.

18.12.2017 17:12:38 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 04 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Články v rubrice - Zprávy

Mandrage vydávají nové album Po půlnoci

Mandrage  (Foto: Tomáš Gál)

Jedna z nejúspěšnějších kapel domácí scény, Mandrage, vydala své šesté studiové album s názvem Po půlnoci. Na ...celý článek


Fléda pokračuje v uvádění velkých jmen

Pekař

Hudební klub Fléda navazuje na program minulých sezón ve všech dramaturgických liniích. V jarní sezoně 2018 op ...celý článek


Helena Vondráčková - koncert 70

Helena Vondráčková (Zdroj: Facebook O2 arena)

Vysočanská hala O2 byla v sobotu 20. ledna 2017 zaplněna do posledního místa. Megastar české populární hudby < ...celý článekČasopis 04 - sekce

OPERA/ TANEC

Classic Prague Awards mají vítěze

K. Kněžíková a K. Englichová (Foto: VfP / Pavla Hartmanová)

O vítězích druhého ročníku Classic Prague Awards je rozhodnuto. Jediné české ceny věnované klasické hudbě se p celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Dokument Tolkien

Dokument Tolkien

J. R. R. Tolkien
Portrét autora Hobita a Pána prstenů. Francouzský dokument. Proč Tolkienovo dílo, nemající celý článek

další články...