zvláštní poděkování
Volný.cz

Těžkej Pokondr oslavil 21. narozeniny

Těžkej Pokondr

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Duo Těžkej Pokondr velkolepě oslavil 21. narozeniny v Sono Centru v Brně a ve Foru Karlín v Praze s jedinečnými hosty, pokřtil nové album a převzal Zlatou desku.
Těžkej Pokondr (Miloš Pokorný a Roman Ondráček) k oslavě jednadvaceti let své činnosti připravil pro fanoušky velké dárky: nové album Star Boys a dva mega koncerty – v Brně a Praze.
Brno zažilo v premiéře velkou show: hit za hitem, exkluzivní hosty a první křest alba, kterého se ujal horolezec Radek Jaroš a brněnská fotbalová legenda Petr Švancara.

Pražský koncert se stal společenskou událostí tohoto roku. Opravdový mejdan pro všechny milovníky legendárního Těžkýho Pokondra byl skutečně grandiózní: jedinečná scéna, skvělý zvuk, výborná kapela (Boom! Band), hvězdní hosté a samozřejmě nejlepší dvojice českého showbusinessu! Vyvrcholením koncertu byl křest nového alba Star Boys, kde se jako kmotr představil světově proslulý tenista a showman Radek Štěpánek. Ten se zároveň zhostil role předávajícího Zlaté desky Supraphonu za úspěšný prodej alba Star Boys.
Nadšené publikum zažilo vodopád hitů z dosavadní tvorby Těžkýho Pokondra: Nájem zvedej, Šopák, Vinetů, Vem kačky, Denis, Pejzy, Kampa a další.
Zazněly zde i novinky z posledního alba Star Boys jako Má asi křena, Hynek Čermák, Úctu knížkám a samozřejmě i Kretén, jehož klip má přes neuvěřitelných 1 750 000 zhl­édnutí!
Gratulanti a zároveň vystupující hosté: Adéla Gondíková, Oto Klempíř, Petr Kolář, Leona Machálková, Michal Kavalčík, Lukáš Pavlásek, Matěj Ruppert, Bob Klepl, Martin Dejdar, Petr Jablonský a Richard Genzer korunovali tuto zábavnou show.

18.12.2017 17:12:38 Redakce | rubrika - Zprávy